وزیر اطلاعات

این تحریم ها که الان دشمن راه انداخت، باور خودشان هم این بود که ظرف سه ماه، چهار ماه، پنج ماه، شش ماه و هفت ماه ایران از پا در می آید، یا می آیند دست را به علامت تسلیم می برند بالا و می نشینند مذاکره می کنند، امتیاز می دهند و امتیازها می دهند و یا از پا در می آیند و دیگر چیزی به نام جمهوری اسلامی نخواهد داشت.

درست هم فکر می کردند. این تحریم ها باید این ملت را ظرف سه ماه، چهار ماه، شش ماه، از پای در می آورد، اما ملت ایران از پای درنیامد.

از یک سو اثر این شهادت ها و این تاریخ پربار از سوی دیگر، رهبریت هوشمندانه، باصلابت، با کیاست و بادرایت مقام معظم رهبری مجال را برای سوء استفاده ی دشمن، در هر زمینه را از دشمن گرفته و سرانجام دیدیم که دشمن تمام تلاش هایش، به زیان خودش تمام شده است.

این آقای نخست وزیر ژاپن که آمده بود، آمده بود که به اصطلاح خواهش کند و تشویق کند جمهوری اسلامی ایران را، که بیاید با ترامپ بنشیند.

خوب، همه مسئولین از مقام معظم رهبری تا رئیس جمهور و بقیه ی مسئولین، یک کلمه گفتند که ایران در زیر سایه ی فشار، تن به مذاکره در نمی دهد، زحمت بی خود نکشید و خبری از مذاکره نیست.

آبه ( نخست وزیر ژاپن ) گفته بود الان شما با ترامپ یک سال پیش مواجه نیستید، الان ترامپ فرق کرده است. گفتند، چه فرقی کرده است؟ همان حرف ها و همان کارهایش را ادامه می دهد. گفت: نه! ترامپ، یک سال پیش فکر می کرد با این تحریم ها، ایران را به زانو در می آورد و الان احساس می کند، بدترین تحریم ها را اعمال کرده ولی ایران به زانو در نیامده است و این تحریم ها بیشتر از این دوام نمی آورد ولذا دنبال این است که یک راه فراری پیدا کند، کمکش کنید.

کمکش این است که بیاید غلطی که کرده، از یک معاهده بین المللی خارج شده، بیاید برگردد و تحریم ها را بردارد. بعد، ما بررسی می کنیم، اگر مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) نظرشان بر مذاکره قرار گرفت، مسئولین ما آن وقت وارد عمل می شوند. این طوری نیست که به سادگی، ایران تن به مذاکره بدهد. خوب، این ها واقعا ماندند و آمدند بر طبل جنگ زدن و نواختن.

زمانی که پهپاد آنها با خفت و خواری در آبهای حوزه سرزمینی ج.ا.ا سرنگون شد و طعم تجاوز به مرزهای هوایی جمهوری اسلامی را چشیدند، آن وقت ماندند که چه کار کنند.

 تصمیم گرفتند که ۳ نقطه را بزنند بعد به آنها گفتند – آن هایی که یک خورده عقلشان بیشتر کار می کرد – که آقا اگر شما سه نقطه از ایران را زدید، بعد از آن چی؟ ایران همین طور می نشیند و تماشا می کند؟ شروع جنگ با شماست اما تمام کردنش با شما نخواهد بود و منطقه وارد آتشی می شود که همه جا به آتش کشیده شود. ( تکبیر جمع )

حتی اینها ( آمریکایی ها ) آمده بودند به عراق و به مسئولین عراقی ها گفته بودند، ما به شما اجازه می دهیم از ایران گاز و برق بخرید، که چون از جای دیگری نمی توانید انرژی بخرید. اما به ایرانی ها بگویید در عراق کاری با آدم های ما – آمریکایی هایی که در عراق هستند – نداشته باشند.

رسما عراقی ها گفته بودند، ببینید! ما تا آنجایی که دستمان برسد، چشم! اما ما به شما می گوییم که عراق پر از آدم هایی است که گوش به فرمان مرجع تقلیدشان هستند و مرجع شان هم در عراق نیست. توی ایران است، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( مد ظله العالی ) ( صلوات جمع ) لازم نیست ایشان اشاره ای بکنند،فرمانی بدهند و یا صحبتی بکنند. همین که به جمهوری اسلامی کوچک ترین تعرضی بشود، این نیروها منتظر اشاره مرجع تقلیدشان هم نمی مانند، این ها تمام آمریکایی ها در عراق و پایگاه هایشان به آتش می کشند. ( تکبیر جمع )…. .

مازندارن، قائمشهر ۱۳/۰۴/۱۳۹۸