🔹وزیر اطلاعات در مراسم پایانی راهپیمایی باشکوه ٢٢ بهمن در جمع مردم خرم آباد با اشاره به تلاش دشمنان برای تضعیف ایران اسلامی گفت: ایران؛ مظهر پیروزی در نقطه ناامیدی است.
🔹آیت الله علوی با بیان اینکه دشمنان وعده می دادند، انقلاب اسلامی جشن های خود را نخواهد دید، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در حالی چهل و یکمین سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد که هیمنه استکبار جهانی را در هم شکسته است.
🔹ایشان رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را، حمایت خداوند از حرکت انقلاب، حضور مردم در صحنه و وجود رهبری باصلابت و شجاع دانست و تاکید کرد: در گلزار شهدای ما لاله ای قد برافراشته  خودنمایی می کند به نام حاج قاسم سلیمانی که با او پیمان می بندیم و به پیروی از رهبر حکیم مان تا آخرین قطره خون از آرمان های انقلاب دفاع خواهیم کرد.
🔹وزیر اطلاعات به روند شکل گیری انقلاب اسلامی از دهه ١٣۴٠ اشاره کرد و گفت: رهبری شجاعانه و برنامه ریزی های منسجم امام خمینی(ره) منجر به پیروزی این تلاش ها در سال ١٣۵٧  شد.
🔹آیت الله علوی تلاش محمدرضا پهلوی را برای حذف اسلام از قوانین کشور یادآور شد و گفت: امام خمینی(ره) با تشکیل انجمن های اسلامی، هیأت موتلفه، فراخوانی روحانیان به مبارزه و هماهنگی با مراجع عظام، موجی بر عیله این اقدام شاه به راه انداخت که موجب عقب نشینی شاه از مواضع خود در این ارتباط شد.
🔹ایشان در ادامه ترامپ را منفورترین چهره جهانی نزد ایرانیان معرفی کرد و گفت: معامله قرن قبل از اینکه نتیجه دهد، سقط شده است.
🔹وزیر اطلاعات وضع تحریم های سنگین بر ضد مردم ایران را بی نتیجه خواند و افزود: پیروزی جبهه مقاومت در سوریه، فلسطین، عراق، یمن و در جای جای جهان اسلامی نتیجه قدرت جوشیده از نظام مقدس جمهوری اسلامی است و آنها با مشت های گره کرده در محور مقاومت حماسه آفریده اند.
🔹دکتر علوی با بیان اینکه با هدایت رهبر معظم انقلاب در اوج عزت و اقتدار هستیم، تصریح کرد: به گفته رهبر معظم انقلاب اگر قوی باشیم دشمن نمی تواند به ما تعرض کند.
🔹ایشان نقش اراده جمهوری اسلامی را در هدف قرار دادن پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق، بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: از جنگ دوم جهانی، هیچ کشوری جرات حمله به پایگاه های آمریکایی را نداشته است و این نشان از اقتدار موشکی و عزم راسخ نیروهای انقلابی ایران است.
🔹وزیر اطلاعات گفت: در این رویداد ایران ضربه آخر را زد و آمریکا جرات پاسخگویی نداشت.
🔹دکتر علوی تصریح کرد: مردم جهان، امروز با حرمت و کرامت به مردم ایران می نگرند چرا که این ملت سازش پذیر نیستند.