یوم الله ۱۳ آبان در تاریخ پرفراز و نشیب میهن اسلامی مان وقایع و حوادثی ماندگار را رقم زد ه است.
۱۳ آبان سالروز سخنرانی روشنگرانه حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) در آن دوران سیاه خفقان نسبت به تصویب قانون ننگین کاپیتولاسیون توسط رژیم سفاک و سرسپرده پهلوی و تبعید ایشان به کشور ترکیه را یادآوری می نماید.
۱۳ آبان “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” نمادی جاودان از ایمان و اراده دانش آموزانی است که با مشت های گره کرده و سردادن شعارهای الله اکبر و مرگ بر آمریکا، ایستادگی در مقابل گلوله های آتشین دژخیمان را به منصه ظهور گذاشتند و دگر بار وعده الهی “ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم” را جلوه گر ساختند.
۱۳ آبان روز غرور آفرین تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکای جنایتکار و رسوایی جاسوسان و خائنان به آرمان های بلند ملت انقلابی توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام را که یکی از مهمترین اقدامات ضد استکباری جهان در قرن اخیر می باشد در خاطره آزادگان جهان ثبت کرد.
و اینک که دسیسه اسلام ستیزی، با توهین به پیشگاه نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) و اساس اعتقادات مسلمانان جهان را جریحه دار نموده است، برماست که با وحدت و همدلی بیش از پیش این دسیسه صهیونیستی را خنثی نموده و این تهدید را نیز تبدیل به فرصت نماییم.
درود خداوند نصیر بر شما مردم قهرمان ایران اسلامی که با ایستادگی و مقاومتی مثال زدنی، ابهت پوشالی شیطان بزرگ را فرو ریخته و با تحمیل شکست های پی در پی، عجز و ناتوانی استکبار جهانی در مواجهه با ملت های آزادی خواه را رقم زدید و آن رژیم تمامیت خواه را در سراشیبی سقوط قرار دادید و به مدد الهی حصارهای این تحریم گسترده و ناجوانمردانه اقتصادی را با اتحاد و همدلی تحت زعامت خردمندانه ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) بی اثر نمودید.
اینجانب تقارن میلاد مسعود پیامبر مهربانی و خوبی ها، با روز ملی سیزده آبان را به فال نیک گرفته، به روان پاک امام راحل (ره) و شهدای دانش آموز درود می فرستم و از پیشگاه با کرامت الهی، توفیقات روزافزون امت واحده اسلامی و حق طلبان سراسر عرصه گیتی در پیروی از فرمایشات رحمت للعالمین، رسول وحدت و همدلی مسئلت می نمایم.

سید محمود علوی

Comments are closed.