وزیر اطلاعات : اختلاف برای هیچ کس نفعی ندارد

وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی گفت: اختلاف برای هیچکس نفعی ندارد و پیامبراکرم (ص) به پرهیز از دامن زدن به اختلاف اشاره داشته چرا که موجب زمین خوردن ملت ها می شود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود علوی روز یکشنبه (مورخ ۲ اردیبهشت۱۳۹۷) در نشست شورای اداری استان ایلام با تبریک اعیاد شعبانیه تأکید کرد: باید روحیه همدلی و هم افزایی میان مسئولان برای خدمات رسانی بیشتر و بهتر افزایش یابد.
وی بر تسهیل امور اقتصادی، مبارزه با مفاسد اقتصادی، تأمین امنیت فعالان اقتصادی و پرهیز از اعمال غیر هوشمندانه که موجب نگرانی از سرمایه گذاری در کشور می شود،تأکید کرد.
وی گفت: باید با تدبیر مناسب و چاره اندیشی عقلائی برای ایجاد همزمان امنیت و سلامت اقتصادی تلاش کرد.
وزیر اطلاعات گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) به عنوان رأس جامعه اطلاعاتی کشور در اوج محبوبیت اجتماعی قرار دارند چراکه مردم وزارت اطلاعات را سپر نا امنی ها می دانند و دشمنان از آن رعب و وحشت دارند.
حجت الاسلام دکترعلوی مردم را تأمین کننده اصلی امنیت دانست و گفت: توسعه و پیشرفت کشور در گرو حضور شاداب و همیشگی مردم در صحنه است.
وی به مسائل استانی مطرح شده در این نشست اشاره و به مسئولان تأکید کرد: مشکلات استان ایلام و راهکارهای رفع آنها را به هیأت دولت ارائه کنند تا تصمیم های لازم برای رفع آنها اتخاذ شود.
وزیر اطلاعات به نامگذاری سال ۹۷از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) به عنوان حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: لازمه حمایت و توسعه تولید داخلی، برقراری امنیت پایدار بویژه برای فعالان اقتصادی است.
دکتر علوی در آستانه نیمه شعبان ولادت منجی عالم بشریت، کسب توفیق بیشتر سربازان گمنام امام زمان(عج) برای پویائی روز افزون در همه عرصه ها را خواستار شد.
وی همچنین با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت امام سجاد(ع) بر پاسداشت نقش این امام همام در احیای دین مبین اسلام تأکید کرد.
وزیر اطلاعات در این نشست با تقدیر از فعالیت ها و خدمات مدیر کل قبلی اداره کل اطلاعات استان ایلام، مدیر کل جدید این اداره کل را معرفی کرد.