خدمت خالصانه و صادقانه به مردم نعمتی الهی برای مسئولان نظام است

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی روز سه شنبه (۲۴ اسفند ۹۵) در نشست شورای اداری استان اصفهان گفت: عمل به وظیفه و خدمت به مردم باید دو محور فعالیت مسئولان در نظام اسلامی باشد.

دکتر علوی افزود: پست و مقام دنیایی در نزد خداوند جایگاهی ندارد و مسئولان باید با حرکت در محور اهداف نظام اسلامی رضای خداوند را کسب کنند.
وی با اشاره به مشکل خشکسالی استان اصفهان و اولویت دولت برای رفع مشکل کم آبی در کشور گفت: مشکل کم آبی یک مشکل کشوری است و همگان باید با مدیریت درست از منابع موجود آب، استفاده و حفاظت کنند.
استاندار اصفهان هم در این نشست گفت: برای حل مشکل خشکسالی همه افراد مرتبط با حوزه آب ریز زاینده رود باید هماهنگ و متحد حرکت کنند چون مشکل حوزه آبریز زاینده رود ابعاد سیاسی، امنیتی و اجتماعی به همراه دارد.
رسول زرگر پور با اشاره به اینکه ۱۰ درصد کارگران کشور در استان اصفهان فعال هستند افزود: حل مشکلات این قشر از دیگر دغدغه های مدیریت استان است.
نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی هم دراین نشست گفت: یک سوم مساحت استان را کویر تشکیل می دهد و ساکنان این مناطق با کمبود ها و مشکلات فراوانی روبرو هستند و دولت باید بیشتر به فکر مردم این بخش از کشور باشد.