وزیر اطلاعات در جمع ائمه جمعه سه استان کرمانشاه، آذربایجان غربی و کردستان

وزیر اطلاعات در جمع ائمه جمعه سه استان کرمانشاه، آذربایجان غربی و کردستان
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی ظهر امروز سه شنبه (۳ اسفند۹۵) در جمع ائمه جمعه سه استان کرمانشاه، آذربایجان غربی و کردستان افزود: هیچ وقت جمهوری اسلامی مسئله تکفیری ها را با اهل سنت مرتبط نمی کند،
وی با اشاره به مخالفت های اهل سنت با جریان های انحرافی تصریح کرد: اولین کسانی که در برابر وهابیت قرار گرفتند و مخالفت کردند اهل سنت بودند.
ایشان ادامه داد: حرف علمای اهل سنت و ائمه جمعه در میان مردم خریدار دارد و نمود عینی این مهم دعوت عمومی ائمه جمعه برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود و خوشبختانه این دعوت با استقبال گسترده مردم همراه شد.
وزیر اطلاعات یادآور شد: دشمن با عملیات روانی به دنبال تضعیف روحیه انقلابی شما است و شما باید نگران این موضوع نباشید و همچنان ضمن حضور در صحنه از نظام و انقلاب دفاع کنید.
وی با اشاره به اهمیت وحدت در جامعه گفت: همه ید واحده، یک امت هستیم و زیر پرچم ولایت فقیه زندگی می کنیم و به همین دلیل باید فاصله دلها کم شود.
وی اظهار داشت: وزارت اطلاعات توطئه های زیادی علیه کشور را خنثی کرده است و هر ساله ضریب امنیتی کشور افزایش یافته است،
دکتر علوی با اشاره به توطئه های بی پایان دشمن یادآور شد: امروز تمام دنیا بسیج شده است تا در جمهوری اسلامی اتفاق امنیتی بیافتد، که اگر ما باهم باشیم دشمن ناامید و مایوس می شود.