اگر تهدیدی برای کشور احساس شود همین مردم خودشان هستند که در مقابل دشمن می ایستند

وزیر اطلاعات در نشست شورای اداری استان آذربایجان شرقی
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی ظهر امروز (۱۸ بهمن ۹۵) در نشست شورای اداری استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه علما و روحانیون رکن اصلی تمامی مبارزات ضد استبدادی بویژه انقلاب اسلامی بوده اند به تشریح نقش بی بدیل امام راحل در پیروزی انقلاب پرداخت و افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در دل یاس و ناامیدی ها شکل گرفت و براساس نظر تحلیل گران سیاسی با امیدواری مردم و به رهبری امام خمینی(ره) این امر در ایران اسلامی محقق شد.
وی با تاکید براینکه این انقلاب همچنان باتضمین مردم و امید به مردم استمرار خواهد یافت، افزود: امید به مردم حرکت ، مقاومت و دفاع از انقلاب و نظام را در پی دارد و نباید هیچگاه از آن غافل شد.
وزیراطلاعات تحقق امید در بین مردم را خدمت صادقانه و بی منت به آحاد جامعه دانست و گفت: خدمت به مردم در فرهنگ قرآنی به عنوان صدقه جاریه است چرا که مردم در صحنه های مختلف برای دفاع از انقلاب سنگ تمام گذاشته اند و شکر این نعمت الهی تنها با خدمت بی منت ممکن است.
حجه الاسلام والمسلمین علوی در تشریح امنیت ایجاد شده در کشور گفت: امنیت امروز کشور به رغم ناامنی های موجود در کشور های منطقه مرهون همدلی و همراهی مردم است چرا که اطلاعات ۸۰ میلیونی ملت برای صیانت از انقلاب اسلامی بالاتر از هر قدرتی است.
وی افزود: اگر تهدیدی برای کشور احساس شود همین مردم خودشان هستند که در مقابل دشمن می ایستند و این همدلی در لایه های تولید امنیت از جمله نیروهای نظامی ، انتظامی، دستگاه قضایی و امنیتی بیش از سایر بخش هاست و این امر امنیت در کشور را بی بدیل کرده است.
این عضو هیئت دولت اشاره ای هم به سخنان بی اساس رئیس جمهور جدید امریکا در روز های گذشته داشت و گفت: متاسفانه ترامپ با این سخنان بی حساب خود هویت آمریکایی ها را برای جهانیان نشان داد.
وزیراطلاعات با تشریح حوادث دوران انقلاب اسلامی به نقش مردم آذربایجان در پیروزی انقلاب پرداخت و گفت: حماسه بزرگ ۲۹ بهمن مردم آذربایجان در سال ۱۳۵۶ جرقه پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد و شهدای این حوادث و حوادث پس از آن با خون گرم شان خدمت ، وفاداری و پیروی از ولایت را در جامعه نهادینه کرد.
وی با اشاره به اینکه ۲۲بهمن روز به بار نشستن تلاش های همه آحاد جامعه بود ، تاکید کرد : دهه فجر برای مردم در همیشه ایام با برکت بوده است و خدمتگزاران نظام با تلاش بیش از پیش در این ایام با آماده کردن طرح ها و پروژه های عمرانی برای افتتاح تلاش می کنند این ایام را با فراهم کردن آسایش و رفاه در جامعه در کام مردم شیرین کنند .