وزیر اطلاعات در مراسم بهره برداری از 992 پروژه مخابراتی، گازرسانی و آبرسانی به شهرها و روستاهای خراسان رضوی

حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات روز یکشنبه (۱۷ بهمن۹۵) در مراسم بهره برداری از ۹۹۲ پروژه مخابراتی ، گازرسانی و آبرسانی به شهرها و روستاهای خراسان رضوی افزود :نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمات قابل توجهی به مردم عزیز ارائه نموده است و در این راستا خدمتگزاران مردم در این دولت چه درسطح شهرستان ها و استان ها با مدیریت جهادی برای خدمت به مردم تمام همت خود را به کار بستند و امروز شاهد به بار نشستن مجاهدت های آنان در عرصه اقتصادی با بهره برداری از این طرح ها هستیم .
وی تصریح کرد : دولت تدبیر و امید در شرایط بسیار سختی اداره کشور را به عهده گرفت و در این وضعیت دولت با تدبیر و عقلانیت و امید ، بدور از هر گونه هیاهوو جنجال و حتی بدون تبلیغات و با آرامش شروع به راه اندازی امور و نیز چرخ اقتصاد کشور کرد و امسال دهه فجر شاهد این تحول و نتایج پربرکت این طرح ها هستیم .
وی تصریح کرد : خدمت کردن در چنین شرایط سخت و دشواری که دولت یازدهم با آن دست به گریبان بود نه تنها کار آسانی نبود بلکه بسیار سخت اما پرارزش می باشد.
وی در ادامه با تقدیر از استاندار و تلاش هایی که منجر به سرعت یافتن روند توسعه استان و انجام پروژه های متعدد در خراسان رضوی طی این مدت شده است ، گفت : افتخار ما خدمت به مردمی است که استحقاق این خدمت و تلاش را دارند.
وزیر اطلاعات تصریح کرد : این مردم هر زمانی که نظام جمهوری اسلامی و انقلاب ما نیاز به فداکاری و جانفشانی آنها داشته است با تمام توان در صحنه حاضر شده و سنگ تمام گذاشته اند و این مردم استحقاق آن را دارند که ما در خدمت به آنان سنگ تمام بگذاریم.
وی تصریح کرد : خدمت به این مردم موجب نزدیکی و قرب الهی می شود چنانکه رسول الله (ص) می فرمایید ,محبوبترین بندگان خدا در نزد وی کسی است که نفع او به مردم بیشتر می رسد.
وی با اشاره به آیه از قرآن کریم عنوان کرد : خداوند متعال همچنین می فرماید وقتی به بندگان خود نعمت می دهم دوست دارم آنان را در حال استنفاده از این نعمت ببینم از این رو کسانی که زمینه استفاده بندگان خداوند از این نعمت را فراهم می کنند خداوند دوست دارد و آنان که موجبات محرومیت مردم از این منابع می شوند را نکوهش می کند.
حجت الاسلام علوی افزود : خداوند گرایش به زیبایی را در انسان به ودیعه نهاده و به او حق استفاده از این زیبایی را داده است.
وی ادامه داد: خداوند این حق را فراهم کرده که انسان از زندگی و از طیبات لذت ببرد بر این اساس باید خدمتگزاران به مردم زمینه بهره برداری مردم از این نعمت ها را فراهم کنند.
وی ادامه داد : انقلاب اسلامی ما که در چنین ایامی با رهبری امام راحل (ره) و خون شهیدان به پیروزی رسید راه را برای خدمت به انسان های محروم و مناطق دور افتاده فراهم کرده و امام (ره) محرومیت زدایی را راه و رسم نظام ما خواند و رهبر معظم انقلاب هم همواره بر این امر تاکید کردند.