سفر وزیر اطلاعات به استان فارس

۹۴۴ پروژه گاز رسانی در استان فارس با سرمایه گذاری یک هزار و ۲۳۰ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان به بهره برداری رسید

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات با بیان اینکه دولت عرصه خدمت را بدون منت و هیاهو گشوده است گفت: دولت با وجود مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه و کاهش درآمدها خدمت به مردم را اساس برنامه های خود قرار داد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود علوی روز شنبه (۱۶بهمن ۹۵) در آیین بهره برداری از ۹۴۴ طرح گازرسانی به شهرها و روستاهای استان فارس در شیراز افزود: با وجود مشکلات فرارو، حجم خدمات صورت گرفته در دولت بسیار گسترده است و حاکی از مدیریت جهادی است که همواره مطالبه مقام معظم رهبری از مسئولان در مسیر رشد و اعتلای کشور بوده است.
وی با بیان این که نعمت هایی که خداوند به ملت ایران ارزانی داشته است بی شمار است، گفت: در عرصه معنوی، خداوند نعمت استقلال ، اتکا به اراده ملی و حفظ عزت و سربلندی و اقتدار خود ، نعمت رهبری هوشمند و شایسته و نعمت رئیس جمهوری خردمند و عاقل را به ما ارزانی داشته است.
وزیر اطلاعات گفت: خدمت به مردم به ویژه در مناطق محروم و خدمت به مردم زجر کشیده و محرومان جامعه یکی از اهداف و آرمان های انقلاب و آرزوهای امام انقلابی و رهبر عزیزمان بوده و هست.
علوی با اشاره به بهره برداری از ۹۴۴ طرح گازرسانی در این آیین گفت: دست اندرکاران امور که برای برخورداری روستاهای استان فارس از نعمت گاز طبیعی در فصل سرد سال تلاش کردند و لبخند رضایت را بر لبان آنها نشاندند باید به یاد داشته باشند که رضایت مردم محروم و زجر کشیده نمادی از رضایت خداوند متعال از انسان ها است.
نماینده دولت تدبیر و امید گفت: استان فارس در گاز رسانی به شهرها و روستاها گوی سبقت را از دیگر استان ها ربوده است ، خدمتی که در سه سال گذشته در استان فارس در حوزه گاز رسانی انجام شده است، همسنگ خدمتی است که در ۵۰ سال قبل به استان فارس شده است .
وی افزود: قدردان همه تلاشگران در عرصه خدمت به مردم در دولت یازدهم و دولت های گذشته هستیم.
علوی با اشاره به حضور مردم در عرصه های مختلف در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی گفت: هر زمان نوبت نقش آفرینی مردم بود به راستی سنگ تمام گذاشتند و آنها شایستگی این را دارند که در خدمت به آنان سنگ تمام گذاشته شود .
وزیر اطلاعات اظهار کرد: در فضای ثبات و امنیت کشور که با مجاهدت سربازان گمنام و همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی به وجود آمده است، ایران اسلامی از امنیت بی بدیلی در منطقه ای پرآشوب که از هر سو و نقطه آن صدای انفجار به گوش می رسد برخوردار است و امیدوار هستیم که این بستر فراهم شده در حوزه امنیت، زمینه رشد، توسعه و بالندگی جامعه را در ابعاد مختلف فراهم کند .
در این آیین، ۹۴۴ پروژه گازرسانی در استان فارس با سرمایه گذاری یک هزار و ۲۳۰ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان به بهره برداری رسید.
با بهره برداری از این طرح ها و احداث ۱۰ خط انتقال، ۱۰ شهر، ۶۸۹ روستا و ۵۴ واحد صنعتی به جمع بهره برداران گاز در استان فارس پیوستند.