امنیت کشور به سبب هوشیاری سربازان امام گمنام امام زمان (عج) و نیروهای نظامی و مسئولین کشور و اتحاد میان آن هاست

وزیر اطلاعات در جمع مردم اشتهارد
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی عصر چهارشنبه (۲۶ آبان ۹۵) در دیدار با مردم اشتهارد در مسجد امام حسین(ع) اظهار کرد: حضور در شهرستان اشتهارد به انتخاب خود بنده بود چراکه نسبت به اشتهارد احساس دین می کردم.
وی با اشاره به اینکه حضور عالمان و شخصیت های بزرگ، شهدا و ایثارگران در اشتهارد سبب احساس دین بنده به این شهرستان شده است، افزود: همگی در هر جایگاهی تلاش می کنیم در راستای رشد و پیشرفت کشور در زیر سایه رهبر معظم انقلاب (حفظه الله) حرکت کنیم.
وزیر اطلاعات ضمن اشاره به قرار گرفتن در آستانه اربعین با تاکید بر اینکه اربعین نماد پیروزی اهل بیت است، خاطرنشان کرد: آن زمان که بر اهل بیت پیامبر(ص) تاختند دشمن احساس کرد پیروز نهایی است اما امروز اربعین با شکوه خاصی برگزار می شود و دل های مشتاق به سمت حرم اهل بیت پر می کشند.
وی با بیان اینکه همدلی و وحدت خوبی میان مسئولین اشتهارد وجود دارد، گفت: مشکلات وجود دارد اما همدلی و همراهی مسئولین برای مردم دلگرمی ایجاد می کند و ملتی که در پیشبرد کارها متحد باشند، کارهای آنان به درستی پیش خواهد رفت.
دکتر علوی با تاکید بر اینکه برای ادامه راه شهدا وحدت، برادری و همدلی از مهترین اقدامات است، ادامه داد: اختلاف نابودی به دنبال دارد و انرژی ها را بر باد می دهد.
وی با تاکید بر اینکه این احساس اتحاد در میان مسئولین وجود دارد، اضافه کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اگر نخبگان و مسئولین اختلاف داشته باشند اقتصاد مقاومتی شکل نمی گیرد و لازمه آن اتحاد است.
وزیر اطلاعات گفت: باید همه ی انرژی ها در جهت خدمت رسانی به مردم به کارگرفته شود چراکه با وحدت و همدلی بسیاری ازمسائل حل می شود.
وزیر اطلاعات با اشاره به امنیت موجود در کشور گفت: این امنیت تصادفی نیست و دشمنان تلاش زیادی می کنند و ما توطئه های زیادی را کشف می کنیم و این امنیت به سبب هوشیاری سربازان امام گمنام امام زمان (عج) و نیروهای نظامی و مسئولین کشور و اتحاد میان آن هاست.
این امنیت سبب شده بسیاری از صاحبان صنایع در ایران سرمایه گذاری کنند که می تواند توسعه کشور واشتغالزایی برای جوانان را به همراه داشته باشد.
ایشان در ادامه افزود: امنیت و تندرستی از مهمترین نعمات محسوب می شود که زمانی که از بین برود قدردان آن هستیم و امنیت و آرامش موجود نتیجه ولایتمداری است و امید است این امنیت حفظ شود و با حضور صاحبان سرمایه مردم دلگرم شوند.
دکتر علوی در پایان اشاره کرد: مشکلات این شهرستان از جمله اتمام پروژه آب شیرین کن، باید به اتمام برسد و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.