سید محمود علوی

وزیر اطلاعات در جمع مردم شهرستان دلیجان
حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات یکشنبه شب (۲ آبان ۹۵) در مسجد جامع شهرستان دلیجان در جمع مردم ضمن ابراز ارادت به آستان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش گفت: امروز خداوند متعال به برکت خون شهدا، امام راحل (ره) و هدایت های مقام معظم رهبری (حفظه الله) حکومت اسلامی را نصیب مردم کرده است.
جمهوری اسلامی تلاش دارد خدمت زیادی به مردم بکند ولی دشمن سعی دارد به امنیت ما ضربه بزند. اشراف اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه یک امنیت بی بدیل در کشور حکم فرما کرده است.
کشورهای مختلفی تلاش دارند به ما ضربه بزنند ولی الحمدالله این رصد و اشراف اطلاعاتی چون به رصد خدا گره خورده نقطه کور ندارد. سربازان شما با توکل به خدا امنیت را حاکم می کنند خدا وقتی به آدم دید بدهد سوزن را در کاهدان پیدا می کند. وقتی خدا پرده را برداشت صدها کیلومتر را می بینید امروز خداوند پرده را از جلوی چشم سربازان گمنام امام زمان (عج) برداشته است.
امروز از شرق و غرب کشور مواد منفجره دست ساز وارد میهن می شود و دشمن سعی می کند بین شیعه و سنی اختلاف بیاندازد و همه این حیله ها با لطف خداوند کشف شده است.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی سال ها با این آهنگ حرکت موفق داشته و مردم کمک های مختلفی را به نظام در تمام مراحل خوب انجام دادید و وظیفه ماست که به شما خدمت کنیم و ما هم از همین مردم هستیم.
دولت های جمهوری اسلامی ایران از ابتدا تاکنون، در زمان ها و شرایط مختلف تلاش کردند و قصد خدمت داشته و دارند، تا مشکلات را حل کنند.
شما مردم ایران دوره های نا امنی را پشت سر گذاشته اید ولی به دین خدا پشت نکردید، ما هم در خدمت به شما افتخار می کنیم، مردم و حکومت، مردم و دولت همه باید دست به دست هم بدهیم و کشور را بسازیم.
وزیر اطلاعات در جهت مساعد شدن سرمایه گذاری در کشور بیان کرد: ما امنیت سرمایه گذار را ایجاد می کنیم، خیلی از سرمایه گذارها مشتاقند تا در کشور ما جلوی این بمب ها گرفته شده است.
وی با اشاره به ضرورت حفظ و تقویت وحدت و همدلی در جامعه گفت: از دعوا هیچ خیری برای مملکت در نمی آید ما در فرهنگ اسلامی اگر می خواهیم انتقاد کنیم باید به صورت محترمانه باشد. همه باید دست به دست هم بدهیم تا سرمایه گذاری در کشور ایجاد شود و کار بوجود بیاید و فرزندان شما عزیزان ازدواج کنند. با رهنمودهای مقام معظم رهبری(حفظه الله) و تقویت همدلی در پیشرفت ملکت موفق خواهیم شد.
شایان ذکر است وزیر اطلاعات با مسئولین حوزه ی علمیه و طلاب شهرستان نراق نیز دیدار و گفت و گو کرد.