وزیر اطلاعات پس از بازدید از مجتمع هسته ای نطنز: دستیابی به ظرفیت۱۹۰هزار سو قابل تحقق است

سیدمحمود علوی امروز دوشنبه مورخ ۴ تیر ۹۷در حاشیه بازدید از مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن نطنز افزود: این بار اول نیست که من از این مجموعه دیدار می کنم و می توانم وضعیت را با گذشته مقایسه کنم و حاصل زحمات و مجاهدت های بی سر و صدای کارکنان فرهیخته این مجموعه را ببینم.

وی ادامه داد: زحماتی که کارکنان این مجموعه می کشند کاملا محسوس است و کارهای ارزشمندی در قالب R&D انجام شده است.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: یقین دارم با این آمادگی فرمان مقام معظم رهبری درباره فعال شدن ۱۹۰ هزار سو دست یافتنی است و فرزندان انقلاب می توانند با این توانمندی و آمادگی این فرمان را انجام دهند.

دکتر علوی با بیان اینکه دشمن از عهدشکنی خود پشیمان می شود، گفت: دشمنان به زودی درخواهند یافت که حتی اگر به نیت به زانو درآوردن ایران این کار را بکنند به فرض که ملت ایران به زانو در بیاید اما زانو نخواهد زد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: دشمنان تا الان هم نتوانسته اند ملت را به زانو درآورند و این آرزویی است که به گور خواهند برد.

دکتر علوی بیان داشت: ما تا زمانی که سایر اعضا کارشکنی نکنند و از آن برجام خارج نشوند و منافع ایران نیز تأمین شود متعهد به برجام هستیم اما اگر روزی منافع ایران تأمین نشود و منافع ما در خروج از برجام باشد آنها باید بدانند که در ایران برجام به یک مو بند است و ما به زودی می توانیم نه تنها در جایگاه قبل قرار بگیریم بلکه می توانیم فراتر هم برویم.

سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات امروز دوشنبه از مجتمع غنی سازی شهید علی محمدی فردو و مجتمع شهید احمدی روشن نطنز بازدید کرد.