وزیر اطلاعات بر کتاب خط ایثار تقریظ نوشت

⁠⁣وزیر اطلاعات : مقام معظم رهبری بزرگ جانباز انقلاب اسلامی است و سخنان ایشان تابلوی شکوهمندی از عظمت فرهنگ ایثار ، جهاد ، فداکاری و شهادت است

وزیر اطلاعات بر کتاب خط ایثار که توسط دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت منتشر شده است تقریظ نوشت.

متن کامل تقریظ آیت الله دکتر سید محمود علوی بدین شرح می باشد؛
کتاب خط ایثار که شامل منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جمع ایثارگران و خانواده های معزز آنان است منبع بسیار غنی و ارزشمندی است که میتواند مبنای راهبردها و اصول حاکم بر نهادهای ایثارگری باشد و علاوه بر آن میتوان دهها مقاله و کتاب از محتوای آن تولید نمود.

مطالب این کتاب که سخنان بزرگ جانباز انقلاب اسلامی است ، تابلوی شکوهمندی از عظمت فرهنگ ایثار ، جهاد ، فداکاری و شهادت است که در وصف مردان و زنان برگزیده قرن اخیر بیان شده است .

جا دارد از مؤلف و دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جمع آوری و تدوین کتاب فوق تقدیر و تشکر نمایم.
ترجمه این اثر ارزشمند به زبانهای مختلف میتواند گام مؤثری در گفتمان سازی و معرفی ایثار و ایثارگری به جهانیان باشد.

در پایان درود می فرستم بر ایثارگران گرانقدر ، این گنجینه عظیم و تمام نشدنی اسلام عزیز که باعث مباهات ائمه اطهار (ع) شدند و از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری به این عزیزان را مسئلت دارم.

سید محمود علوی

 گفتنی است کتاب خط ایثار در ۲۰۰ صفحه توسط ناصرالدین اسلامی فرد در اسفند ۹۶ گردآوری و از سوی دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.