افتتاح کارخانه‌ی آسفالت و بتن منطقه‌ی انرژی بر لامرد

اولین کارخانه تولید آسفالت و بتن منطقه ویژه صنایع انژی بر لامرد با حضور نماینده ویژه هیات دولت و استاندار فارس آغاز به کار کرد.

همزمان با عید سعید غدیر خم و در آخرین روز از هفته دولت و با حضور دکتر علوی وزیر اطلاعات و نماینده ویژه هیات دولت، اسماعیل تبادار استاندار فارس و جمعی از مدیران شهرستان لامرد اولین کارخانه آسفالت و بتن منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد آغاز به کار کرد.

نماینده ویژه هیات دولت در آیین آغاز به کار و بهره برداری از این پروژه گفت: خداوند می فرمایید مسلمانان در زمینه مسائل اقتصادی و جاری مورد ازمایش هستید؛ یک روز درجنگ هشت ساله مقاومت کردیم و با پیروزی اجازه ندادیم یک وجب خاک ما زیر چکمه های دشمن برود.

وی عنوان کرد: امتحان امروز ما امتحان اقتصادی است و ۴۰ سال است داریم این امتحان را پس می دهدیم و اجازه نداده ایم دستگاه های اقتصادی کشور از کار بیفتد.

وزیر اطلاعات معتقد است صبر و استقامت در مقابل دشمن و تقوا برای خودمان در داخل کشور بهترین راه حل رسیدن به نتیجه است و این تنگناها اراده ما را سست نمی کند و بن بست در مقابل ما وجود ندارد.

آیت الله علوی خاطر نشان کرد: در مقابل تحریم با اتکا به نوآوری های خود، سرمایه های خود و اتکا به حضور مردم و بخش خصوصی با رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می توانیم از تمام دست انداز های دشمن عبور کنیم.

نماینده ویژه هیات دولت گفت: این کارخانه تولید آسفالت و بتن نتیجه همین اعتماد به ضرفیت داخلی است که باید حمایت شود.

گفتنی است اولین کارخانه تولید آسفالت و بتن منطقه ویژه صنایع انژی بر لامرد با بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در مساحتی ۵۳ هزار مترمربع و ظرفیت ۱۵۰ هزار تن در سال توسط شرکت خصوصی آرشیکو و مجموعه کارخانه تولیدی جهانبانی ساخته شده و برای ۳۷ نفر اشتغال زایی کرده است.