۱۳ آبان ، روز مبارزه با استکبار جهانی ، یاد آور درایت و تدابیر آگاهی بخش و دوراندیشانه ی حضرت امام خمینی (ره) به منظور رسوایی و بر ملا نمودن توطئه های شیطان بزرگ ، امریکای جنایتکار است . و اینک در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی جهانیان اذعان نموده اند که انقلاب به درجه ای از بلوغ و توانایی رسید ه که یک تنه ابهت پوشالی استکبار را فرو ریخته و ملت های مظلوم و تحت ستم را به حرکت های آزادی خواهانه رهنمون می گرداند ، تا آنجا که خیزش ها و جنبش های اسلامی یکی پس از دیگری با الهام از این اقدام قهرمانانه به هماوردی و استکبار ستیزی بپا خیزند و با بهره مندی از اندیشه ی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) بیداری ملت های اسلامی را رقم بزنند.

اینک مفتخریم که در سایه سار تدابیر خردمندانه ی مقام معظم رهبری (حفظه الله) توانسته ایم موازنه های سست بنیان شیطان بزرگ را درهم ریخته و تعریفی نوین با تکیه بر ارزشهای والای اسلامی به منصه ی ظهور بگذاریم.

امسال در شرایطی این روز تاریخی را گرامی می داریم که امریکای سلطه گر با تمام توان شیطانی و با بهره مندی از اعوان و انصار بی هویت و مزدور منطقه ای خود ، این روز تاریخی را بعنوان آغاز تحمیل دور جدید تحریم ها ی غیر انسانی و غیر حقوقی قرار داده و با گستاخی و بی شرمی هر چه تمامتر کمر همت بر شکست این نظام الهی و کینه توزی با مردم همیشه در صحنه بسته است .

نظامی که به مدت چهار دهه با اتکا بر خداوند قادر متعال ، رهبری دوراندیش و حمایت بی دریغ ملت قهرمان ایران اسلامی ، مقابل گردن گشی ها و زیاده خواهی ها ، همچون کوهی سترگ ، محکم و مقاوم ایستاده و یقیناً این دسیسه نیز همچون توطئه های قبل سرنوشتی جز شکست ، رسوایی و سرافکندگی برای دشمنان کینه توز در پی نخواهد داشت.

این جانب با گرامی داشت روز ۱۳ آبان ، سال روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، سالگرد تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه و روز دانش آموز را ارج نهاده ، به روان پاک و پرفتوح آن امام راحل، شهدای دانش آموز درود می فرستم و از درگاه خداوند منان توفیق ادامه و پاسداری راه شهدا تحت رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله) و موفقیت روز افزون ملت بزرگ ایران را آرزومندم.

سید محمود علوی