وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه یکی از اهداف سرویسهای جاسوسی برای ضربه زدن به نظام اسلامی آسیب رساندن به روان انسان ها است گفت: حفظ امنیت و آرامش مردم مهمترین هدف وزارت اطلاعات است.

آیت الله دکترسید محمود علوی امروز سه شنبه مورخ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ در نشست شورای اداری استان البرز افزود: این حق طبیعی مردم است که امنیت برای آنان تأمین شود.

وی اظهار داشت: امنیت و توجه به کرامت انسانی بسیار مهم است و اگر کرامت انسان ها حفظ شود، سراغ کار خلاف نمی روند.

وی افزود: اگر این فرهنگ در جامعه پیاده شود جامعه بیمه خواهد شد و امروز با رفتار درست از قبیل پرهیز از دورغ گویی، تهمت و حرمت شکنی می توان بسیاری از ارزشهای اخلاقی و انقلابی را در جامعه پیاده کرد.

***رویکرد دشمن ضربه اقتصادی است

وزیر اطلاعات ادامه داد: اخیراً شاهد حرکت تروریستی در چابهار بودیم که عناصر دشمن با هدف ضربه اقتصادی به این منطقه وارد عمل شدند.

آیت الله دکتر علوی اضافه کرد: فعالیت های صورت گرفته در مبارزه با تروریسم از سال های ۹۲ تاکنون بیشتر بوده و بسیاری از اقدامات تروریستی با تلاش سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) شناسایی و خنثی شده است.

وزیر اطلاعات یادآور شد: اکنون با روش های پیچیده اطلاعاتی تروریست ها عمل می کنند که با وجود این شرایط سربازان گمنام امام زمان (عج )همواره موفق عمل کرده و هیچ کشوری در دنیا این نوع سرویس اطلاعاتی موفق را مانند ایران اسلامی ندارد.

دکتر علوی اضافه کرد: جامعه اطلاعاتی اعم از سپاه ، بسیج، ناجا، قوه قضائیه و نیروهای مسلح تحت فرماندهی هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در قامت یک پنجه امنیتی به صورت یک مشت درآمده و بر فرق دشمن وارد آمده است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه چند سالی از عمر تأسیس استان البرز نمی گذرد گفت: این استان با توجه به جوان بودن نیازمند مراقبت های خاصی است که باید مدیران با تلاش های جدی تر جهادی عمل کنند.

آیت الله دکتر علوی گفت: با تلاش بیشتر باید البرز را به پای سایر استانهای دیگر رساند که سابقه طولانی در استان شدن دارند.
شایان ذکر است وزیر اطلاعات با ورود به استان البرز مورد استقبال مسئولان و مدیران استان قرار گرفت.